Inloggen

Lid
ww

Vergeten? Klik hier

Code aanvragen op

Contact

Hockey Geldrop
Adres
Hockey Geldrop
Gijzenrooiseweg 3
5661 MA Geldrop

040-2863521
terug naar vorige scherm
2-6
Deelnemers selectietrainingen


Maandag 6 juni
Jongens en meisjes D om 18.00 uur melden, aanvang 18.30 uur
Jongens en meisjes C om 19.15 uur melden, aanvang 19.45 uur

Dinsdag 7 juni
Jongens en meisjes B om 18.00 uur melden, aanvang 18.30 uur
Jongens en meisjes A om 19.15 uur melden, aanvang 19.45 uur

Alle keepers om 19.15 uur melden, aanvang 19.45 uur

Selectietrainingen duren 1 uur.

Graag allen op tijd aanwezig!

Zet zelf het nummer wat voor je naam staat duidelijk leesbaar op de voor- en achterzijde van een shirt.
 
Jongens D selectie
1 Bram van Bakel
2 Casper van den Broek
3 Yestin van den Broek
4 Ruben Bulsink
5 Bas Cobben
6 Tom Collaris
7 Brian Cuijpers
8 Steven van Dijk
9 Bram van Dijk
10 Stef Free
11 Jens van Gemert
12 Tomas van Gerwen
13 Yoeri Giesbers
14 Ciaran van Gool
15 Daan Hezemans
16 Daan van den Hurk
17 Misha Jansen
18 Mathé Jansen
19 Ruben Kessener
20 Bram der Kinderen
21 Kjell Kuiperi
22 Jesper de Laat
23 Koen Meerman
24 Loek Munnik
25 Gijs van Nielen
26 Rik Onstenk
27 Lars Rietbergen
28 Luc Scheepers
29 Sheldon Schouten
30 Bart Schurink
31 Stijn Stierum
32 Luuk Stokmans
33 Karel van Strijp
34 Ivo Sweers
35 Niek Tenback
36 Raf Thomasse
37 Bob Voets
38 Olivier van Warmerdam
39 Sam Werkhoven
40 Daan Weijers
41 Bode Wijnands
 
Meisjes D selectie
1 Jetske van den Akker
2 Amber van Alst
3 Babette Alting Siberg
4 Quinty Arts
5 Gwen Beemer
6 Fleur Beks
7 Marieke van den Berg
8 Anne Blommenstein
9 Isa den Boer
10 Femke Boneschanscher
11 Lotte Bouwmans
12 Merel Brekelmans
13 Thirza Briggen
14 Helene van den Broek
15 Alissa Claes
16 Mette Dijkstra
17 Lotte Dijstelbloem
18 Marieke Dirks
19 Chantal Dirks
20 Esmee Doorleijers
21 Jeske Duitsman
22 Aida Engels
23 Roos Fijneman
24 Ysanne Furster
25 Tamar Gootzen
26 Madelief van de Griendt
27 Renske Haerden
28 Lucie Hazenbosch
29 Michelle van Heesewijk
30 Aniek Hendriks
31 Vera van Houwelingen
32 Roos van den Hurk
33 Evi Jorissen
34 Jolijn Kruizinga
35 Britt Kuiper
36 Joosje Kuipers
37 Kim Kunnen
38 Julie Lampe
39 Kiki Lampe
40 Lise Lanting
41 Liz van Leenders
42 Noella van der Ley
43 Rachelle van Lieshout
44 Anoek Lorskens
45 Bibi van der Made
46 Lynn van Meerendonk
47 Veerle Meulendijk
48 Dana Molenschot
49 Anna van de Moosdijk
50 Julia Mulder
51 Fleur Mulders
52 Siena Munsters
53 Sanne van den Nieuwenhof
54 Sophie van Noort
55 Maud van Ooijen
56 Gaby van Oorschot
57 Floor Oudenaar
58 Charlotte Ploegmakers
59 Sofie Poell
60 Milou Polak
61 Simone de Pon
62 Sabine Post
63 Anne Rijks
64 Lisanne van Ringelenstein
65 Lara Rizk
66 Noa Roele
67 Hannah Roelofs
68 Anne-Fleur de Rooij
69 Merel Rooijakkers
70 Robin van de Sande
71 Yentl van Schaik
72 Margot Schretlen
73 Jolein Schriks
74 Britt Schurink
75 Marly Seijkens
76 Kim Siebers
77 Gemma Smit
78 Aimée Staudt
79 Anne Swillens
80 Kim Tacken
81 Malon Tax
82 Marit Tijburg
83 Isa Toussaint
84 Indie van de Ven
85 Lois van de Ven
86 Maura Verleg
87 Julie Versluis
88 Ruby van de Voorde
89 Alieke Vrijken
90 Marte van der Weegen
91 Renee Weekers
92 Mara Werkhoven
93 Rosan van den Wijngaard
94 Pleun Willems
95 Eva van Zon
96 Anouk Zoon
 
Jongens C selectie
1 Guus Bakker
2 Joost Boelens
3 Stephen van Bokhoven
4 Daniël van den Broek
5 Enzo van den Broek
6 Pim Dirks
7 Jaydey Druijts
8 Jesper van Duijnhoven
9 Niels van den Eijnden
10 Lars van Gerwen
11 Valentijn Giesbers
12 Daan van Gog
13 Pieter Hazenbosch
50 Emiel van der Heijden
14 Bart van Iersel
15 Laurens Jansen
16 Joep de Louw
17 Niek Lurvink
18 Dani Mertens
19 Eli Mooijweer
20 Bram Mulders
21 Stijn Peels
22 Ruud Rijnders
23 Julian Sarrucco
24 Thomas Schoenmakers
25 Michiel Schoenmakers
26 Gijs Schreuder
27 Jelmer Sijpkes
51 Mees Stierum
31 Stijn Stierum
28 Enis van Stiphout
29 Guus Stokmans
32 Luuk Stokmans
30 Tom Swillens
33 Max Verhappen
34 Jord Voncken
35 Danker Wijnands
36 Maarten van Zon
 
Meisjes C selectie
1 Dena van Baar
2 Indy van Bakel
3 Judy Berkhout
4 Maud Borgers
5 Yentl van Boxtel
6 Floor Brekelmans
7 Lisa Brekelmans
8 Lenn Crooymans
9 Sabien van Diessen
10 Jorien van Dongen
11 Imke van Doren
12 Ilona Giesbers
13 Elsa de Haas
14 Milou Henskens
15 Demie van den Heuvel
16 Maud van der Hoeven
17 Isabella Houtakkers
18 Daniek van der Kaaij
19 Sterre van der Kaaij
20 Jo Ann Kappelle
21 Katelijn van Kooten
22 Kirsten van Kooten
23 Gwen de Krijger
24 Eva Lampe
25 Mia Leeman
26 Beau van Leenders
27 Jill Martens
28 Maud Morssink
29 Chayenne van Nielen
30 Maaike Post
31 Julie Retera
32 Annet Rietsema
33 Wies Ruyters
34 Jorine Sanders
45 Sanne Scheepers
35 Marit Schets
36 Caitlin Schouten
37 Anouk Smits
38 Lianne Straetemans
39 Tessa Straetemans
40 Meike van Stratum
41 June Theunissen
42 Madelon van de Ven
43 Floor van de Ven
44 Dennie Verest
46 Jessie Verhagen
47 Lotte Verhoeff
48 Iris Vermulst
49 Sanne Verstappen
50 Madelon van der Vorst
51 Levi de Vos
52 Camille van Zantvoort
 
Jongens B selectie
1 Gijs Apeldoorn
2 Tom Bakker
3 Wouter Bos
4 Noël van Boxtel
5 Tom Büthker
6 Maarten van de Crommenacker
7 Sjors Gevers
8 Tim Gevers
9 Koen van der Heijden
50 Emiel van der Heijden
10 Daniël Hoekstra
11 Cas van den Hurk
12 Ralph van Ierland
13 Luc der Kinderen
14 Jeroen Lampe
15 Joris de Louw
16 Joep Lurvink
17 Dirk Nieuweboer
18 Remco Postma
19 Bas Reef
20 Simon Rietsema
21 David Rouw
22 Victor Sarrucco
23 Evyen Schouten
24 Mees Somers
25 Thijs Stokmans
26 Dennis van Spreuwel
27 Roy Teunissen
28 Teun Tsirkoudis
29 Robert van der Velden
30 Sam Verhappen
 
Meisjes B selectie
1 Sanne Beckers
2 Sanne Behr
3 Maud Belloni
4 Manon Boerenkamp
5 Stacey van Bokhoven
6 Maud Crooymans
7 Loes van Dijk
8 Jorin Dijkstra
9 Sanne Eickholt
10 Lotte Eickholt
11 Lisanne de Goede
12 Anke Haerden
13 Mirthe Henskens
14 Sanne van den Heuvel
15 Eveline van der Hoorn
16 Daphne van Ierland
17 Mandy Jarec
18 Maxime Kubbinga
19 Mijs Kuijpers
20 Melanie van der Linden
21 Tamara van der Linden
22 Rowena den Ouden
23 Savannah Scheepers
24 Eva Schets
25 Frederike Schoones
26 Emilie Schretlen
27 Simone Smits
28 Selien Tax
29 Eva van Turnhout
30 Tara Veldhuizen
31 Janske van der Ven
32 Loes Verschueren
50 Sanne Verstappen
33 Anne de Vries
 
Jongens A selectie
1 Kasper Bakker
2 Filip Beekmeijer
3 Koen Behr
4 Max Beks
5 Diemer van den Berg
6 Dennis van den Bersselaar
7 Daan Bonnet
8 Thomas Bos
9 Thomas Bos (zoon van Paul)
10 Nick van Happen
11 Hilco IJzer
12 Quirein van der Ingh
13 Pim Kubbinga
14 Ties Meesters
15 Huub Mol
16 Sebastiaan van der Poort
17 Paul Postma
18 Joris Reinders
19 Stijn Schets
25 Thijs Stokmans
20 Maurits van Wijk
21 Christopher Zeitlin
 
Meisjes A selectie
1 Fabienne Bosman
2 Lonneke van de Crommenacker
3 Maud Belloni
4 Myrthe van Deursen
5 Lizet Genefaas
6 Charlotte Giesbers
7 Pien Hoogers
8 Marieke van der Hoorn
9 Ellis Lanen
10 Moniek Lenders
11 Robin Lurvink
12 Iris van Mierlo
13 Maud Nieuweboer
14 Anne-Floor Retera
15 Sanne Scheepers
16 Noor Scheepers
17 Aimee Schieving
18 Philine Schouten
19 Vivian Stevenaar
20 Ruben Verrijt
21 Suzanne Verschueren
22 Julia van Vlerken
23 Romy Vogels
33 Anne de Vries
24 Els Wijffelaars
 
Deelnemers keepers-selectie
Willemijn van de Crommenacker
Bas Veldhuizen
Klaas van den Akker
Stijn van Diessen
Daan Koppe
Madelon Derwig
Lisa van den Eijnden
Gijs Leupen
Danique Cornelis
Minke Ijzer
Else Kruizinga
Joana Novaes
Nuria Starmans
Lucas Cardinaal
Keepers hoeven geen nummer te dragen.
 
 
 

Social Media

Afbeelding

Vandaag jarig

Aemilia Staudt

Mededelingen

Clubcompetitie

1. ZMD5 Foto aanwezig
2. ZMC4
3. D2
4. MD1
5. MC6 Foto aanwezig
hele clubcompetitie..

Laatste reacties

Wedstrijden quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 35% |week: %

Teams