Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

DA

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Margriet Croon
Aanvoerder Nelleke Kimman
Aanvoerder Rianne van de Kimmenade-de Jong

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Geel-Zwart D30A 10 30 10 0 0
2 Gemert D30A 10 27 9 0 1
3 Uden D30A 10 24 8 0 2
4 Nuenen D30A 10 21 7 0 3
5 Helmond D30B 10 15 5 0 5
6 Geldrop D30A 10 12 4 0 6
7 Oranje-Rood D30A 10 9 3 0 7
8 Delta Venlo D30C 10 9 3 0 7
9 Best D30B 10 7 2 1 7
10 Deurne D30A 10 5 1 2 7
11 Delta Venlo D30B 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 13 MAART 2022
Geel-Zwart D30A Uden D30A 2-1
Deurne D30A Gemert D30A 1-6
Delta Venlo D30B Nuenen D30A 1-5
Delta Venlo D30C Oranje-Rood D30A 5-1
Helmond D30B Best D30B 2-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Geldrop D30A Geel-Zwart D30A 0-5
Best D30B Delta Venlo D30B 0-2
Oranje-Rood D30A Helmond D30B 0-1
Gemert D30A Delta Venlo D30C 11-1
DINSDAG 22 MAART 2022
Nuenen D30A Geldrop D30A 3-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Geldrop D30A Uden D30A 0-6
Helmond D30B Gemert D30A 1-5
Delta Venlo D30B Oranje-Rood D30A 1-2
Geel-Zwart D30A Nuenen D30A 5-2
Delta Venlo D30C Deurne D30A 3-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
Best D30B Geel-Zwart D30A 0-11
Uden D30A Delta Venlo D30C 14-0
Deurne D30A Helmond D30B 3-2
Gemert D30A Delta Venlo D30B 8-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Geldrop D30A Best D30B 3-0
Nuenen D30A Uden D30A 1-6
Helmond D30B Delta Venlo D30C 4-0
Geel-Zwart D30A Oranje-Rood D30A 6-1
Delta Venlo D30B Deurne D30A 1-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Best D30B Nuenen D30A 2-7
Delta Venlo D30C Delta Venlo D30B 2-1
Gemert D30A Geel-Zwart D30A 5-6
Oranje-Rood D30A Geldrop D30A 2-1
Uden D30A Helmond D30B 7-0
ZONDAG 1 MEI 2022
Geldrop D30A Gemert D30A 0-5
Uden D30A Deurne D30A 14-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Nuenen D30A Oranje-Rood D30A 6-0
Geel-Zwart D30A Deurne D30A 6-1
Delta Venlo D30B Helmond D30B 1-3
Best D30B Uden D30A 0-5
DONDERDAG 12 MEI 2022
Uden D30A Delta Venlo D30B 8-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Gemert D30A Nuenen D30A 3-1
Oranje-Rood D30A Best D30B 2-3
Delta Venlo D30C Geel-Zwart D30A 1-10
Deurne D30A Geldrop D30A 1-8
DONDERDAG 19 MEI 2022
Delta Venlo D30C Nuenen D30A 0-9
ZONDAG 22 MEI 2022
Geldrop D30A Delta Venlo D30C 6-1
Best D30B Gemert D30A 0-9
Nuenen D30A Deurne D30A 8-1
Geel-Zwart D30A Helmond D30B 6-2
Oranje-Rood D30A Uden D30A 0-1
ZONDAG 29 MEI 2022
Helmond D30B Geldrop D30A 4-1
Gemert D30A Oranje-Rood D30A 6-1
Deurne D30A Best D30B 3-3
Delta Venlo D30B Geel-Zwart D30A 1-8
ZONDAG 12 JUNI 2022
Uden D30A Gemert D30A 3-4
Nuenen D30A Helmond D30B 8-0
Best D30B Delta Venlo D30C 8-0
Oranje-Rood D30A Deurne D30A 5-2
Geldrop D30A Delta Venlo D30B 4-1
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.