Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

H2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Dirk Geertsema
Aanvoerder Mark Geertsema
Keeper Roger Sliepenbeek

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HOD H3 Venlo H2 (O) 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Helmond H3 11 30 10 0 1
2 Oranje-Rood H3 11 25 8 1 2
3 Maastricht H2 11 23 7 2 2
4 Oranje-Rood H4 11 20 6 2 3
5 Geldrop H2 11 16 5 1 5
6 Helmond H2 11 16 5 1 5
7 HOD H3 10 14 4 2 4
8 Geldrop H3 11 13 4 1 6
9 Oranje-Rood H6 11 10 2 4 5
10 Uden H2 11 9 3 0 8
11 Venlo H2 10 7 2 1 7
12 Nova H2 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt Hockey Club Uden H2 10:45 thuis - Hoppenbrouwers Veld
22 mrt HC Helmond H3 12:45 uit
29 mrt H.O.D. H3 14:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek Veld
5 apr HC Oranje Rood H3 n.n.b uit
19 apr HC Oranje Rood H4 10:45 thuis - Hoppenbrouwers Veld
3 mei Hockey Geldrop H3 12:45 uit
10 mei HC Oranje Rood H6 n.n.b uit
17 mei HC Helmond H2 10:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek Veld
24 mei HC Nova H2 12:45 uit
7 jun Venlose Hockey Club H2 n.n.b uit
14 jun Maastrichtse Hockey Club MHC H2 10:45 thuis - Hoppenbrouwers Veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Helmond H2 (O) Helmond H3 1-2
Nova H2 (O) Uden H2 (O) 1-4
Maastricht H2 (O) Venlo H2 (O) 7-2
Geldrop H2 (O) Geldrop H3 5-0
Oranje-Rood H4 Oranje-Rood H3 0-7
Oranje-Rood H6 HOD H3 0-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H3 Oranje-Rood H6 3-1
Uden H2 (O) Geldrop H2 (O) 5-3
Helmond H3 Nova H2 (O) 4-1
Venlo H2 (O) Oranje-Rood H4 2-8
Geldrop H3 Maastricht H2 (O) 2-3
VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019
HOD H3 Helmond H2 (O) 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Nova H2 (O) HOD H3 0-2
Oranje-Rood H6 Oranje-Rood H4 2-2
Helmond H2 (O) Oranje-Rood H3 3-2
Geldrop H3 Venlo H2 (O) 3-3
Geldrop H2 (O) Helmond H3 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H3 Nova H2 (O) 4-1
Oranje-Rood H4 Helmond H2 (O) 2-4
Uden H2 (O) Geldrop H3 3-5
Venlo H2 (O) Oranje-Rood H6 2-4
Helmond H3 Maastricht H2 (O) 5-2
HOD H3 Geldrop H2 (O) 3-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Maastricht H2 (O) HOD H3 3-1
Geldrop H3 Helmond H3 2-5
Uden H2 (O) Venlo H2 (O) 4-3
Geldrop H2 (O) Oranje-Rood H3 1-2
Helmond H2 (O) Oranje-Rood H6 4-1
Nova H2 (O) Oranje-Rood H4 1-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Oranje-Rood H6 Nova H2 (O) 1-4
Oranje-Rood H3 Maastricht H2 (O) 2-2
HOD H3 Geldrop H3 2-3
Venlo H2 (O) Helmond H2 (O) 4-2
Helmond H3 Uden H2 (O) 8-0
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Maastricht H2 (O) Uden H2 (O) 6-3
DONDERDAG 24 OKTOBER 2019
Oranje-Rood H4 Geldrop H2 (O) 7-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Helmond H3 Venlo H2 (O) 4-1
Maastricht H2 (O) Oranje-Rood H4 2-3
Nova H2 (O) Helmond H2 (O) 3-3
Uden H2 (O) HOD H3 2-5
Geldrop H2 (O) Oranje-Rood H6 0-0
Geldrop H3 Oranje-Rood H3 3-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
HOD H3 Helmond H3 1-6
Oranje-Rood H3 Uden H2 (O) 6-1
Helmond H2 (O) Geldrop H2 (O) 1-2
Oranje-Rood H6 Maastricht H2 (O) 1-1
Venlo H2 (O) Nova H2 (O) 4-2
Oranje-Rood H4 Geldrop H3 4-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Uden H2 (O) Oranje-Rood H4 2-5
Maastricht H2 (O) Helmond H2 (O) 3-1
Geldrop H2 (O) Nova H2 (O) 4-0
Geldrop H3 Oranje-Rood H6 2-1
Helmond H3 Oranje-Rood H3 4-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Oranje-Rood H4 Helmond H3 4-7
Oranje-Rood H6 Uden H2 (O) 6-1
Geldrop H2 (O) Venlo H2 (O) 7-4
Helmond H2 (O) Geldrop H3 3-0
Oranje-Rood H3 HOD H3 2-0
Nova H2 (O) Maastricht H2 (O) 1-4
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Geldrop H3 Nova H2 (O) 5-3
Helmond H3 Oranje-Rood H6 2-1
HOD H3 Oranje-Rood H4 1-1
Maastricht H2 (O) Geldrop H2 (O) 3-2
Venlo H2 (O) Oranje-Rood H3 2-4
DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
Uden H2 (O) Helmond H2 (O) 0-3
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.

Vandaag jarig

Sofie van der Looij
Daphne van der Looij
Tim Van Alphen