Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

H5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer-coach Martijn Havers
Trainer Arno Somers
Aanvoerder Morris Jansen
Keeper Robin van der Horst
Keeper Sander Maas

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Best H3 Drunen H4 12:45
Dommel H2 (O) Son H2 12:45
Geel-Zwart H4 Berlicum H2 (O) 13:00
Hopbel H5 Oranje-Rood H13 12:30
Liempde H2 Geldrop H5 11:50
MEP H4 Helmond H5 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hopbel H5 11 28 9 1 1
2 Best H3 11 27 8 3 0
3 Son H2 11 23 7 2 2
4 Dommel H2 11 21 7 0 4
5 Berlicum H2 11 20 5 5 1
6 Geldrop H5 11 18 6 0 5
7 Helmond H5 10 18 6 0 4
8 MEP H4 11 9 2 3 6
9 Geel-Zwart H4 11 8 2 2 7
10 Drunen H4 11 8 2 2 7
11 Liempde H2 11 4 1 1 9
12 Oranje-Rood H13 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei Liempde H2 11:50 uit
10 mei HC Oranje Rood H13 15:00 thuis - Altrimex Veld
17 mei V.M.H.C. Geel-Zwart H4 n.n.b uit
24 mei MHCdeDommel H2 14:45 thuis - Hoppenbrouwers Veld
7 jun MHC Best H3 14:45 uit
14 jun MHC MEP H4 14:45 thuis - Hoppenbrouwers Veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Helmond H5 MEP H4 3-0
Drunen H4 Best H3 1-4
Berlicum H2 (O) Geel-Zwart H4 3-2
Geldrop H5 Liempde H2 4-3
Son H2 Dommel H2 (O) 9-2
Oranje-Rood H13 Hopbel H5 0-11
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Geel-Zwart H4 Oranje-Rood H13 11-0
MEP H4 Drunen H4 5-4
Hopbel H5 Geldrop H5 6-1
Dommel H2 (O) Berlicum H2 (O) 2-3
Best H3 Son H2 1-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Oranje-Rood H13 Dommel H2 (O) 0-9
Son H2 MEP H4 6-2
Helmond H5 Geldrop H5 2-1
Drunen H4 Liempde H2 5-3
Berlicum H2 (O) Best H3 3-3
Geel-Zwart H4 Hopbel H5 3-5
DONDERDAG 26 SEPTEMBER 2019
Liempde H2 Son H2 3-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dommel H2 (O) Geel-Zwart H4 4-2
MEP H4 Berlicum H2 (O) 3-3
Geldrop H5 Drunen H4 2-1
Best H3 Oranje-Rood H13 10-0
Hopbel H5 Helmond H5 8-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Son H2 Geldrop H5 5-1
Oranje-Rood H13 MEP H4 2-13
Geel-Zwart H4 Best H3 0-4
Dommel H2 (O) Hopbel H5 0-2
Drunen H4 Helmond H5 1-5
Berlicum H2 (O) Liempde H2 6-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Helmond H5 Son H2 5-2
Best H3 Dommel H2 (O) 7-2
Geldrop H5 Berlicum H2 (O) 3-1
Liempde H2 Oranje-Rood H13 9-0
MEP H4 Geel-Zwart H4 2-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Liempde H2 Helmond H5 4-6
Hopbel H5 Drunen H4 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Geel-Zwart H4 Liempde H2 2-1
Son H2 Drunen H4 6-1
Oranje-Rood H13 Geldrop H5 0-8
Dommel H2 (O) MEP H4 4-2
Berlicum H2 (O) Helmond H5 4-1
Best H3 Hopbel H5 1-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Hopbel H5 Son H2 4-2
Drunen H4 Berlicum H2 (O) 2-2
Liempde H2 Dommel H2 (O) 2-3
Geldrop H5 Geel-Zwart H4 5-3
MEP H4 Best H3 0-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Geel-Zwart H4 Helmond H5 1-3
Best H3 Liempde H2 6-3
Dommel H2 (O) Geldrop H5 5-3
MEP H4 Hopbel H5 0-5
Berlicum H2 (O) Son H2 3-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Son H2 Oranje-Rood H13 17-1
Helmond H5 Dommel H2 (O) 0-3
Liempde H2 MEP H4 4-4
Drunen H4 Geel-Zwart H4 3-3
Geldrop H5 Best H3 1-2
Berlicum H2 (O) Hopbel H5 3-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Hopbel H5 Liempde H2 14-4
Dommel H2 (O) Drunen H4 6-0
Oranje-Rood H13 Berlicum H2 (O) 2-2
MEP H4 Geldrop H5 0-2
Best H3 Helmond H5 6-1
Geel-Zwart H4 Son H2 2-6
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Drunen H4 Oranje-Rood H13 7-3
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

13-4 HT3
20-4 TC Overleg

Vandaag jarig

Jade de Graaff