29
Teamindeling seizoen 2012 - 2013 / upgrade 29 juni
Seizoen 2012 - 2013 Junioren JONGENS / upgrade 29 juni
Vragen over de jongens selectie- en opleidingsteams?
Uitsluitend via email:
Rob van Grootel, lijncoordinator,
Vragen over de jongens recreatieteams?
Uitsluitend via mail:
Mark Geertsema, Technische Commissie Jongens,
JA1 selectieteam | |
1 | Stijn van Diessen (keep) |
2 | Robert van der Velden |
3 | Kasper Bakker |
4 | Thijs Stokmans |
5 | Koen van der Heijden |
6 | Thomas Bos |
7 | Thomas bos |
8 | Koen Behr |
9 | Ralph van Ierland |
10 | Tom Büthker |
11 | Cas van den Hurk |
12 | Max Beks. |
13 | Dennis v.den Bersselaar |
14 | Dennis van Spreuwel |
JA2 | |
1 | Sjoerd Keij |
2 | Berend van de Donk |
3 | Tim Gevers |
4 | Quirein van den Ingh |
5 | Menno van Litsenburg |
6 | Joris Reinders |
7 | Roy Theunissen |
8 | Daniel Soons |
9 | Max Toorians |
10 | Nick van Happen |
11 | Lucan van Kooten |
12 | Remco Postma |
13 | Simon Rietsema |
14 | David Rouw |
15 | Noud van de Wildenberg |
JB1 selectieteam | |
1 | Axel Brok (keep) |
2 | Joep Lurvink |
3 | Joris de Louw |
4 | Dirk Nieuwenboer |
5 | luc der kinderen |
6 | Laurens Jansen |
7 | Maarten vd Crommenacker |
8 | Max Verhappen |
9 | Sjors Gevers |
10 | Tom Bakker |
11 | Valentijn Giesbers |
12 | Joep de Louw |
13 | Gijs Apeldoorn |
14 | Bas Reef |
15 | Daniel van de Broek |
JB2 opleidingsteam | |
1 | Guus Bakker |
2 | Guus Stokmans |
3 | Danker Wijnands |
4 | Julian Sarrucco |
5 | Evyen Schouten |
6 | Jeroen Lampe |
7 | Sam Verhappen |
8 | Tom Swillens |
9 | Victor Sarrucco |
10 | Niek Lurvink |
11 | Wouter Bos |
12 | Mees Somers |
13 | Yves havekotte |
14 | Lars van Gerwen |
15 | Bode Wijnands |
JB3 | |
1 | Klaas van de Akker |
2 | Dominic van Asseldonk |
3 | Daniel Hoekstra |
4 | Tim van Iersel |
5 | Dani Mertens |
6 | Eli Mooijweer |
7 | Kas Notten |
8 | Joris Oudenaar |
9 | Ruud Rijnders |
10 | Lucas Scharenborg |
11 | Enis van Stiphout |
12 | Jordi van Tuil |
13 | Yord Voncken |
14 | Jort van de Vorstenbosch |
15 | Rick Weijtens |
16 | Pim Brueren |
JC1 selectieteam | |
1 | Lucas Cardinaal(keep) |
2 | Tim der Kinderen |
3 | Jelmer Sijpkes |
4 | Niels van den Eijnden |
5 | Joost Boelens |
6 | Bram Mulders |
7 | Luuk Stokmans |
8 | Stijn Stierum |
9 | Koen Morsink |
10 | Maarten van Zon |
11 | Mathe Jansen |
12 | Pim Dirks |
13 | Thomas Schoenmakers |
14 | Pieter Hazenbosch |
15 | Stephen van Bokhoven |
JC2 | |
Coach | Coach Ferd v Iersel en Ronald v Litsenburg |
1 | Lucas van Bemmelen |
2 | Steven van Dijck |
3 | Jaydey Druijts |
4 | Jesper van Duijnhoven |
5 | Jens van Gemert |
6 | Ciaran van Gool |
7 | Daan Heezemans |
8 | Bart van Iersel |
9 | Ruben Kessener |
10 | Micah van Litsenburg |
11 | Koen Meerman |
12 | Rik Onstenk |
13 | Fabian Polak |
14 | Bart Schurink |
15 | Sam Werkhoven |
JD1 selectieteam | |
1 | Bob Voets (keep) |
2 | Bram der Kinderen |
3 | Casper Stierum |
4 | Casper van de Broek |
5 | Chiel Steenkist |
6 | Chiel Stokmans |
7 | Daan van den Hurk |
8 | Gijs van Nielen |
9 | Luc Scheepers |
10 | Sheldon Schouten |
11 | Thomas van Gerwen |
12 | Yoeri Giesbers |
13 | Yestin van den Broek |
14 | Jesper de Laat |
15 | Koen Fransen |
JD2 opleidingsteam | |
1 | Mats van Gemert(keep) |
2 | Bart van den Berg |
3 | Bart van Lent |
4 | Daan Weijers |
5 | Joost van ‘t Hof |
6 | Kjell Kuipéri |
7 | Mats de Winter |
8 | Ruben Bulsink |
9 | Sander Kriesels |
10 | Stef Free |
11 | Steven hogervorst |
12 | Thijs van der Heijden |
13 | Thomas Jones |
14 | Tom Collaris |
15 | Willem Beckers |
JD3 | |
1 | Bram van Dijk |
2 | Lars Doorleijers |
3 | Camiel van Listenburg |
4 | Niels Molenschot |
5 | Jip Sneijders |
6 | Sam van Sprang |
7 | Niek Tenback |
8 | Raf Thomasse |
9 | Sjors van der Aalst |
10 | Tobias van Alphen |
11 | Tycho Bekx |
12 | Robin Schoenmakers |
13 | Jaro Huijser |
JD4 | |
1 | Rens Borgers |
2 | Nick Broeks |
3 | Bas Cobben |
4 | Brian Cuijpers |
5 | Rein Meulendijk |
6 | Menno Rovers |
7 | Bas Schurgers |
8 | Stijn Sijpkes |
9 | Ivo Sweers |
10 | Camiel van de Vorst |
11 | Guus van Vuuren |
12 | Reinhoud Adriaans |
13 | Sjoerd Wiekart |