Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

H5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer-coach Martijn Havers
Trainer Arno Somers
Aanvoerder Morris Jansen
Keeper Robin van der Horst
Keeper Sander Maas

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Best H3 Drunen H4
Geel-Zwart H5 Berlicum H2-O
Geldrop H5 Liempde H2
Hopbel H5 Helmond H5
Oranje-Rood H16 MEP H4
Were Di H9 Dommel H2-O

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oranje-Rood H16 6 18 6 0 0
2 Best H3 6 15 5 0 1
3 Berlicum H2 6 12 4 0 2
4 Geel-Zwart H5 6 10 3 1 2
5 Helmond H5 6 10 3 1 2
6 Hopbel H5 6 9 3 0 3
7 Drunen H4 6 7 2 1 3
8 Dommel H2 5 6 1 3 1
9 Geldrop H5 4 4 1 1 2
10 MEP H4 5 4 1 1 3
11 Liempde H2 6 3 1 0 5
12 Were Di H9 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Liempde H2 n.n.b thuis
14 mrt MHCD H4 n.n.b uit
21 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart H5 n.n.b thuis
28 mrt MHCdeDommel H2 n.n.b uit
11 apr SMHC De Hopbel H5 n.n.b thuis
18 apr MHC MEP H4 n.n.b uit
25 apr HC Oranje Rood H16 n.n.b thuis
16 mei HC Helmond H5 n.n.b uit
30 mei Were Di Tilburg H9 n.n.b thuis
6 jun Hockeyclub Berlicum H2 n.n.b thuis
13 jun MHC Best H3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Helmond H5 Hopbel H5 4-2
MEP H4 Oranje-Rood H16 1-7
Drunen H4 Best H3 1-3
Berlicum H2-O Geel-Zwart H5 5-3
Dommel H2-O Were Di H9 4-3
Liempde H2 Geldrop H5 1-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Were Di H9 MEP H4 0-3
Hopbel H5 Berlicum H2-O 2-0
Geldrop H5 Drunen H4 1-3
Oranje-Rood H16 Helmond H5 3-1
Geel-Zwart H5 Liempde H2 8-0
Best H3 Dommel H2-O 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Liempde H2 Hopbel H5 1-8
Helmond H5 Were Di H9 3-0
Berlicum H2-O Oranje-Rood H16 1-7
MEP H4 Best H3 0-6
Geel-Zwart H5 Geldrop H5 0-0
Dommel H2-O Drunen H4 3-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Were Di H9 Berlicum H2-O 0-5
Oranje-Rood H16 Liempde H2 16-3
Best H3 Helmond H5 4-1
Drunen H4 MEP H4 5-2
Hopbel H5 Geel-Zwart H5 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Berlicum H2-O Best H3 4-3
Helmond H5 Drunen H4 4-3
Liempde H2 Were Di H9 6-3
Hopbel H5 Geldrop H5 2-0
Geel-Zwart H5 Oranje-Rood H16 2-5
MEP H4 Dommel H2-O 3-3
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Dommel H2-O Helmond H5 0-0
Drunen H4 Berlicum H2-O 1-2
Best H3 Liempde H2 7-1
Oranje-Rood H16 Hopbel H5 6-0
Were Di H9 Geel-Zwart H5 0-3
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.