Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

DA

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Margriet Croon
Aanvoerder Nelleke Kimman
Aanvoerder Rianne van de Kimmenade-de Jong

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delta Venlo D30B Geel-Zwart D30A 10:50
Deurne D30A Best D30B 11:00
Gemert D30A Oranje-Rood D30A 10:30
Helmond D30B Geldrop D30A 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Geel-Zwart D30A 9 27 9 0 0
2 Uden D30A 9 24 8 0 1
3 Gemert D30A 8 21 7 0 1
4 Nuenen D30A 9 18 6 0 3
5 Helmond D30B 8 12 4 0 4
6 Geldrop D30A 8 9 3 0 5
7 Delta Venlo D30C 9 9 3 0 6
8 Oranje-Rood D30A 8 6 2 0 6
9 Delta Venlo D30B 8 4 1 1 6
10 Deurne D30A 8 4 1 1 6
11 Best D30B 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei HC Helmond D30B 12:30 uit
12 jun HC Delta Venlo D30B 10:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 13 MAART 2022
Delta Venlo D30C Oranje-Rood D30A 5-1
Deurne D30A Gemert D30A 1-6
Delta Venlo D30B Nuenen D30A 1-5
Helmond D30B Best D30B 2-1
Geel-Zwart D30A Uden D30A 2-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Geldrop D30A Geel-Zwart D30A 0-5
Best D30B Delta Venlo D30B 0-2
Oranje-Rood D30A Helmond D30B 0-1
Gemert D30A Delta Venlo D30C 11-1
DINSDAG 22 MAART 2022
Nuenen D30A Geldrop D30A 3-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Geldrop D30A Uden D30A 0-6
Delta Venlo D30C Deurne D30A 3-1
Helmond D30B Gemert D30A 1-5
Geel-Zwart D30A Nuenen D30A 5-2
Delta Venlo D30B Oranje-Rood D30A 1-2
ZONDAG 3 APRIL 2022
Best D30B Geel-Zwart D30A 0-11
Deurne D30A Helmond D30B 3-2
Uden D30A Delta Venlo D30C 14-0
Gemert D30A Delta Venlo D30B 8-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Geldrop D30A Best D30B 3-0
Geel-Zwart D30A Oranje-Rood D30A 6-1
Delta Venlo D30B Deurne D30A 1-1
Helmond D30B Delta Venlo D30C 4-0
Nuenen D30A Uden D30A 1-6
ZONDAG 24 APRIL 2022
Gemert D30A Geel-Zwart D30A 5-6
Uden D30A Helmond D30B 7-0
Best D30B Nuenen D30A 2-7
Delta Venlo D30C Delta Venlo D30B 2-1
Oranje-Rood D30A Geldrop D30A 2-1
ZONDAG 1 MEI 2022
Geldrop D30A Gemert D30A 0-5
Uden D30A Deurne D30A 14-0
ZONDAG 8 MEI 2022
Nuenen D30A Oranje-Rood D30A 6-0
Best D30B Uden D30A 0-5
Geel-Zwart D30A Deurne D30A 6-1
Delta Venlo D30B Helmond D30B 1-3
DONDERDAG 12 MEI 2022
Uden D30A Delta Venlo D30B 8-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Oranje-Rood D30A Best D30B 2-3
Gemert D30A Nuenen D30A 3-1
Delta Venlo D30C Geel-Zwart D30A 1-10
Deurne D30A Geldrop D30A 1-8
DONDERDAG 19 MEI 2022
Delta Venlo D30C Nuenen D30A 0-9
ZONDAG 22 MEI 2022
Best D30B Gemert D30A 0-9
Nuenen D30A Deurne D30A 8-1
Geel-Zwart D30A Helmond D30B 6-2
Geldrop D30A Delta Venlo D30C 6-1
Oranje-Rood D30A Uden D30A 0-1
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.