Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

MO18-2 (MA2)

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer-coach Harold Mentink
Coach Serge Willems
Trainer Luuk van Beek
Trainer Jaap Willem van Gastel
Manager Marjolein de Goede
Manager Marielle Van De Klashorst

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Mierlo MO18-3 12 26 8 2 2
2 Helmond MO18-4 12 21 6 3 3
3 Delta Venlo MO18-5 12 19 6 1 5
4 Geldrop MO18-2 12 16 4 4 4
5 Eindhoven MO18-3 12 15 4 3 5
6 Basko MO18-4 12 14 4 2 6
7 Eersel MO18-2 12 6 1 3 8

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Helmond MO18-4 Geldrop MO18-2 (0-5)final
Basko MO18-4 Delta Venlo MO18-5 (1-4)final
Mierlo MO18-3 Eindhoven MO18-3 (4-0)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Delta Venlo MO18-5 Mierlo MO18-3 (2-3)final
Eindhoven MO18-3 Eersel MO18-2 (2-2)final
Geldrop MO18-2 Basko MO18-4 (2-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Delta Venlo MO18-5 Eindhoven MO18-3 (1-5)final
Helmond MO18-4 Eersel MO18-2 (5-3)final
Geldrop MO18-2 Mierlo MO18-3 (0-2)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Eindhoven MO18-3 Helmond MO18-4 (1-1)final
Geldrop MO18-2 Delta Venlo MO18-5 (6-0)final
Eersel MO18-2 Basko MO18-4 (1-1)postponed
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Geldrop MO18-2 Eindhoven MO18-3 (2-0)final
Mierlo MO18-3 Eersel MO18-2 (2-0)final
Basko MO18-4 Helmond MO18-4 (2-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Eersel MO18-2 Basko MO18-4 (1-3)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Eersel MO18-2 Delta Venlo MO18-5 (2-7)final
Helmond MO18-4 Mierlo MO18-3 (4-1)scheduled
Basko MO18-4 Eindhoven MO18-3 (4-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Delta Venlo MO18-5 Helmond MO18-4 (3-1)final
Geldrop MO18-2 Eersel MO18-2 (4-4)final
Mierlo MO18-3 Basko MO18-4 (3-0)scheduled
ZATERDAG 16 MAART 2024
Geldrop MO18-2 Helmond MO18-4 (2-2)final
Eindhoven MO18-3 Mierlo MO18-3 (0-4)scheduled
Delta Venlo MO18-5 Basko MO18-4 (2-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Basko MO18-4 Geldrop MO18-2 (2-0)final
Mierlo MO18-3 Delta Venlo MO18-5 (4-0)scheduled
Eersel MO18-2 Eindhoven MO18-3 (1-4)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Eindhoven MO18-3 Delta Venlo MO18-5 (1-2)final
Mierlo MO18-3 Geldrop MO18-2 (1-1)scheduled
Eersel MO18-2 Helmond MO18-4 (2-4)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Helmond MO18-4 Eindhoven MO18-3 (1-2)scheduled
Delta Venlo MO18-5 Geldrop MO18-2 (8-1)final
Basko MO18-4 Eersel MO18-2 (4-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Helmond MO18-4 Basko MO18-4 (3-2)final
Eindhoven MO18-3 Geldrop MO18-2 (3-3)final
Eersel MO18-2 Mierlo MO18-3 (3-6)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Delta Venlo MO18-5 Eersel MO18-2 (7-2)final
Eindhoven MO18-3 Basko MO18-4 (4-1)final
Mierlo MO18-3 Helmond MO18-4 (3-3)scheduled
ZATERDAG 11 MEI 2024
Basko MO18-4 Mierlo MO18-3 (2-1)scheduled
Eersel MO18-2 Geldrop MO18-2 (3-1)scheduled
ZATERDAG 25 MEI 2024
Helmond MO18-4 Delta Venlo MO18-5 (7-3)final
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app