Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

D3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sanne van den Heuvel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Horst D3 Boxmeer D3 11:00
Horst D4 Oranje-Rood D14 13:00
Delta Venlo D6 Don Quishoot D8 14:20
Geldrop D3 Nuenen D2-O 15:15
Don Quishoot D9 Oranje-Rood D11 16:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Horst D4 10 25 8 1 1
2 Oranje-Rood D11 10 24 8 0 2
3 Don Quishoot D9 10 18 5 3 2
4 Helmond D4 10 17 5 2 3
5 Boxmeer D3 10 17 5 2 3
6 Horst D3 10 16 5 1 4
7 Delta Venlo D6 10 12 3 3 4
8 Nuenen D2-O 10 11 3 2 5
9 Geldrop D3 10 8 2 2 6
10 Don Quishoot D8 10 5 1 2 7
11 Oranje-Rood D14 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Nuenen D2-O 15:15 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
10 mrt Don Quishoot D8 16:45 uit
17 mrt HC Oranje Rood D11 12:30 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
24 mrt HC Oranje Rood D14 10:15 uit
7 apr MHC Boxmeer D3 12:30 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
21 apr HC Horst D3 13:30 thuis - Veld 2
26 mei HC Horst D4 11:00 uit
2 jun Don Quishoot D9 12:45 thuis - Veld 2
9 jun HC Delta Venlo D6 n.n.b uit
16 jun HC Helmond D4 14:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Don Quishoot D8 Delta Venlo D6 (3-9)final
Oranje-Rood D11 Don Quishoot D9 (4-2)final
Boxmeer D3 Horst D3 (5-0)final
Oranje-Rood D14 Horst D4 (0-4)final
Nuenen D2-O Geldrop D3 (1-1)scheduled
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Delta Venlo D6 Oranje-Rood D11 (0-3)final
Geldrop D3 Don Quishoot D8 (3-0)final
Horst D4 Boxmeer D3 (4-3)scheduled
Helmond D4 Nuenen D2-O (1-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Horst D3 Helmond D4 (2-7)final
Oranje-Rood D11 Geldrop D3 (5-1)final
Oranje-Rood D14 Delta Venlo D6 (1-3)final
Boxmeer D3 Don Quishoot D9 (1-1)scheduled
Don Quishoot D8 Nuenen D2-O (0-0)scheduled
DINSDAG 19 SEPTEMBER 2023
Don Quishoot D9 Oranje-Rood D14 (8-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Horst D4 Horst D3 (1-2)final
Helmond D4 Don Quishoot D8 (7-0)final
Delta Venlo D6 Boxmeer D3 (2-3)scheduled
Nuenen D2-O Oranje-Rood D11 (0-4)scheduled
Geldrop D3 Oranje-Rood D14 (2-0)final
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023
Don Quishoot D8 Oranje-Rood D14 (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Oranje-Rood D14 Nuenen D2-O (0-2)scheduled
Horst D4 Helmond D4 (7-3)final
Boxmeer D3 Geldrop D3 (5-0)final
Horst D3 Don Quishoot D9 (3-6)final
Oranje-Rood D11 Don Quishoot D8 (7-0)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Delta Venlo D6 Horst D3 (2-2)final
Don Quishoot D9 Horst D4 (4-4)final
Nuenen D2-O Boxmeer D3 (1-2)scheduled
WOENSDAG 25 OKTOBER 2023
Helmond D4 Oranje-Rood D11 (2-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Horst D3 Geldrop D3 (4-1)final
Oranje-Rood D14 Oranje-Rood D11 (1-5)final
Boxmeer D3 Don Quishoot D8 (0-0)final
Horst D4 Delta Venlo D6 (4-0)final
Don Quishoot D9 Helmond D4 (1-4)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Helmond D4 Oranje-Rood D14 (4-0)final
Nuenen D2-O Horst D3 (1-3)scheduled
Geldrop D3 Horst D4 (3-5)final
Oranje-Rood D11 Boxmeer D3 (4-0)scheduled
Delta Venlo D6 Don Quishoot D9 (3-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Horst D3 Don Quishoot D8 (5-2)final
Delta Venlo D6 Helmond D4 (1-1)final
Horst D4 Nuenen D2-O (3-0)scheduled
Boxmeer D3 Oranje-Rood D14 (2-3)scheduled
Don Quishoot D9 Geldrop D3 (4-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Geldrop D3 Delta Venlo D6 (1-3)final
Don Quishoot D8 Horst D4 (1-4)final
Oranje-Rood D11 Horst D3 (4-0)final
Nuenen D2-O Don Quishoot D9 (1-5)scheduled
Boxmeer D3 Helmond D4 (4-2)final
DINSDAG 21 NOVEMBER 2023
Horst D3 Oranje-Rood D14 (4-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Helmond D4 Geldrop D3 (3-3)final
Delta Venlo D6 Nuenen D2-O (0-1)final
Horst D4 Oranje-Rood D11 (3-1)final
Don Quishoot D9 Don Quishoot D8 (2-0)final