Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

H1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer-coach Vilem Hanusch
Trainer-coach Lex van Lierop
Manager Paul Bos
Keeper Gerben van der Sande

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Best H1 Hopbel H1 14:45
Goirle H1 Etten-Leur H1 14:45
Oss H1 Delta Venlo H1 14:45
Geel-Zwart H1 MEP H1 14:45
Nuenen H1 Geldrop H1 14:45
Weert H1 Eindhoven H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MEP H1 11 31 10 1 0
2 Oss H1 11 28 9 1 1
3 Goirle H1 11 25 8 1 2
4 Etten-Leur H1 11 22 7 1 3
5 Geldrop H1 11 21 7 0 4
6 Delta Venlo H1 11 15 4 3 4
7 Geel-Zwart H1 11 14 4 2 5
8 Eindhoven H1 11 12 4 0 7
9 Nuenen H1 11 10 3 1 7
10 Hopbel H1 11 9 2 3 6
11 Weert H1 11 3 1 0 10
12 Best H1 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Nuenen H1 14:45 uit
8 mrt Sint Oedenrode H1 n.n.b uit
10 mrt HV Weert H1 14:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
17 mrt M.H.C. Goirle H1 14:45 uit
24 mrt Oss H1 14:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
24 mrt !Oefenwedstrijd Open training n.n.b thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
7 apr V.M.H.C. Geel-Zwart H1 14:45 uit
14 apr MHC Best H1 14:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
21 apr SMHC De Hopbel H1 n.n.b uit
28 apr MHC MEP H1 14:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
12 mei HC Delta Venlo H1 n.n.b uit
26 mei HC Etten-Leur H1 14:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
2 jun HC Eindhoven H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Geldrop H1 Nuenen H1 (2-1)final
Etten-Leur H1 Goirle H1 (2-4)final
Eindhoven H1 Weert H1 (3-2)final
MEP H1 Geel-Zwart H1 (5-0)final
Delta Venlo H1 Oss H1 (2-3)final
Hopbel H1 Best H1 (3-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Oss H1 Etten-Leur H1 (3-3)final
Weert H1 Geldrop H1 (0-5)final
Goirle H1 Eindhoven H1 (3-2)final
Geel-Zwart H1 Delta Venlo H1 (4-4)final
Best H1 MEP H1 (3-8)final
Nuenen H1 Hopbel H1 (2-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Delta Venlo H1 Best H1 (3-3)final
Etten-Leur H1 Geel-Zwart H1 (5-2)scheduled
Weert H1 Nuenen H1 (1-3)final
MEP H1 Hopbel H1 (5-1)final
Eindhoven H1 Oss H1 (2-4)final
Geldrop H1 Goirle H1 (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Geel-Zwart H1 Eindhoven H1 (3-2)final
Best H1 Etten-Leur H1 (3-5)final
Hopbel H1 Delta Venlo H1 (2-2)final
Goirle H1 Weert H1 (7-1)final
Oss H1 Geldrop H1 (4-1)final
Nuenen H1 MEP H1 (2-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Etten-Leur H1 Hopbel H1 (7-0)final
Eindhoven H1 Best H1 (4-3)final
Goirle H1 Nuenen H1 (4-2)final
Delta Venlo H1 MEP H1 (2-3)final
Weert H1 Oss H1 (2-6)scheduled
Geldrop H1 Geel-Zwart H1 (4-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Best H1 Geldrop H1 (2-4)final
Hopbel H1 Eindhoven H1 (3-4)final
Oss H1 Goirle H1 (2-1)final
Geel-Zwart H1 Weert H1 (5-3)final
MEP H1 Etten-Leur H1 (6-1)final
Nuenen H1 Delta Venlo H1 (1-4)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oss H1 Nuenen H1 (4-2)final
Etten-Leur H1 Delta Venlo H1 (3-2)final
Goirle H1 Geel-Zwart H1 (4-3)final
Eindhoven H1 MEP H1 (2-5)final
Geldrop H1 Hopbel H1 (4-3)final
Weert H1 Best H1 (4-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Hopbel H1 Weert H1 (3-2)final
MEP H1 Geldrop H1 (7-1)final
Nuenen H1 Etten-Leur H1 (1-0)final
Geel-Zwart H1 Oss H1 (1-5)final
Best H1 Goirle H1 (0-10)final
Delta Venlo H1 Eindhoven H1 (4-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Weert H1 MEP H1 (1-5)final
Goirle H1 Hopbel H1 (6-4)final
Eindhoven H1 Etten-Leur H1 (2-5)final
Geldrop H1 Delta Venlo H1 (2-3)scheduled
Oss H1 Best H1 (5-2)final
Geel-Zwart H1 Nuenen H1 (5-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Eindhoven H1 Nuenen H1 (1-0)final
MEP H1 Goirle H1 (3-3)final
Delta Venlo H1 Weert H1 (5-2)final
Etten-Leur H1 Geldrop H1 (1-0)final
Best H1 Geel-Zwart H1 (2-4)final
Hopbel H1 Oss H1 (0-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Oss H1 MEP H1 (4-5)final
Geel-Zwart H1 Hopbel H1 (2-2)final
Geldrop H1 Eindhoven H1 (2-0)final
Weert H1 Etten-Leur H1 (1-3)final
Goirle H1 Delta Venlo H1 (4-1)final
Nuenen H1 Best H1 (2-0)final