Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

H4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Luc der Kinderen
Aanvoerder Luc der Kinderen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Basko H2-O HOD H3 10:30
Geldrop H3 Oranje-Rood H8 11:45
Den Bosch H6 Weert H4 12:15
Nova H2-O Don Quishoot H2-O 12:45
Don Quishoot H3 Weert H2-O 16:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Geldrop H4 10 28 9 1 0
2 Don Quishoot H2-O 10 22 7 1 2
3 Don Quishoot H3 10 17 5 2 3
4 Den Bosch H6 10 15 4 3 3
5 Basko H2-O 10 13 4 1 5
6 Weert H4 10 13 3 4 3
7 Nova H2-O 10 12 4 0 6
8 Geldrop H3 10 11 3 2 5
9 HOD H3 10 10 3 1 6
10 Oranje-Rood H8 10 9 3 0 7
11 Weert H2-O 10 7 2 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt Don Quishoot H3 11:45 thuis - Veld 2
17 mrt V.M.H.C. Basko H2-O 11:00 uit
24 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H6 13:30 thuis - Veld 2
7 apr Hockey Geldrop H3 12:15 uit
14 apr HC Nova H2-O 11:45 thuis - Veld 2
21 apr Don Quishoot H2-O 10:45 uit
26 mei HC Oranje Rood H8 12:25 thuis - Veld 2
2 jun HV Weert H4 10:00 uit
9 jun H.O.D. H3 14:00 thuis - Veld 2
16 jun HV Weert H2-O 12:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Weert H2-O Don Quishoot H3 (1-1)final
Don Quishoot H2-O Nova H2-O (4-1)final
HOD H3 Basko H2-O (1-4)scheduled
Oranje-Rood H8 Geldrop H3 (6-5)final
Weert H4 Den Bosch H6 (1-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Basko H2-O Weert H2-O (2-1)final
Don Quishoot H3 Geldrop H4 (3-4)scheduled
Geldrop H3 Weert H4 (2-2)final
Den Bosch H6 HOD H3 (5-0)final
Nova H2-O Oranje-Rood H8 (4-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Weert H4 Nova H2-O (2-1)final
Geldrop H4 Basko H2-O (6-4)final
HOD H3 Geldrop H3 (4-1)final
Oranje-Rood H8 Don Quishoot H2-O (3-4)final
Weert H2-O Den Bosch H6 (1-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Geldrop H3 Weert H2-O (3-1)final
Don Quishoot H2-O Weert H4 (2-2)final
Basko H2-O Don Quishoot H3 (4-5)final
Nova H2-O HOD H3 (1-2)final
Den Bosch H6 Geldrop H4 (0-8)scheduled
VRIJDAG 29 SEPTEMBER 2023
Nova H2-O Geldrop H4 (0-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Geldrop H4 Geldrop H3 (1-1)final
Weert H4 Oranje-Rood H8 (5-1)final
HOD H3 Don Quishoot H2-O (1-0)final
Weert H2-O Nova H2-O (0-1)final
Don Quishoot H3 Den Bosch H6 (3-3)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Geldrop H3 Don Quishoot H3 (3-2)scheduled
Den Bosch H6 Basko H2-O (4-4)final
Don Quishoot H2-O Weert H2-O (8-0)final
Oranje-Rood H8 HOD H3 (3-2)scheduled
DONDERDAG 26 OKTOBER 2023
Geldrop H4 Don Quishoot H2-O (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Basko H2-O Geldrop H3 (5-1)final
HOD H3 Weert H4 (3-3)final
Weert H2-O Oranje-Rood H8 (3-1)final
Don Quishoot H3 Nova H2-O (5-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood H8 Geldrop H4 (1-5)final
Weert H4 Weert H2-O (2-1)final
Geldrop H3 Den Bosch H6 (7-0)final
Nova H2-O Basko H2-O (3-2)final
Don Quishoot H2-O Don Quishoot H3 (3-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Don Quishoot H3 Oranje-Rood H8 (6-2)scheduled
Weert H2-O HOD H3 (5-1)final
Geldrop H4 Weert H4 (7-1)final
Basko H2-O Don Quishoot H2-O (1-5)final
Den Bosch H6 Nova H2-O (3-0)scheduled
VRIJDAG 17 NOVEMBER 2023
Nova H2-O Geldrop H3 (2-1)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood H8 Basko H2-O (4-3)final
Don Quishoot H2-O Den Bosch H6 (3-1)final
Weert H4 Don Quishoot H3 (2-3)final
HOD H3 Geldrop H4 (1-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Den Bosch H6 Oranje-Rood H8 (3-2)final
Geldrop H3 Don Quishoot H2-O (2-4)scheduled
Don Quishoot H3 HOD H3 (8-0)scheduled
Geldrop H4 Weert H2-O (7-0)final
Basko H2-O Weert H4 (3-1)final