Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

H30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Thomas van Nielen
Aanvoerder Frank Gruintjes
Aanvoerder Arno Somers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geldrop H30-1 Oranje-Rood H30-3 10:00
Horst H30-1 Basko H30-1 11:00
Son H30-1 Delta Venlo H30-1 12:30
Eindhoven H30-1 Oranje-Rood H30-4 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oranje-Rood H30-3 10 30 10 0 0
2 Delta Venlo H30-1 10 24 8 0 2
3 Horst H30-1 10 18 6 0 4
4 Son H30-1 10 15 4 3 3
5 Oranje-Rood H30-4 10 15 4 3 3
6 Basko H30-1 10 6 2 0 8
7 Geldrop H30-1 10 6 1 3 6
8 Eindhoven H30-1 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HC Oranje Rood H30-3 10:00 thuis - Veld 2
10 mrt HTCSON Hockey H30-1 10:00 thuis - Veld 2
17 mrt HC Horst H30-1 10:30 uit
24 mrt HC Eindhoven H30-1 13:30 thuis - Altrimex veld
7 apr HC Oranje Rood H30-4 14:20 thuis - Veld 2
14 apr V.M.H.C. Basko H30-1 n.n.b uit
21 apr HC Delta Venlo H30-1 11:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
26 mei HC Oranje Rood H30-3 10:15 uit
2 jun HTCSON Hockey H30-1 n.n.b uit
9 jun HC Horst H30-1 10:30 thuis - Veld 2
16 jun HC Eindhoven H30-1 12:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Horst H30-1 Oranje-Rood H30-3 (0-2)final
Son H30-1 Eindhoven H30-1 (3-1)final
Delta Venlo H30-1 Basko H30-1 (3-2)final
Geldrop H30-1 Oranje-Rood H30-4 (2-3)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Oranje-Rood H30-3 Delta Venlo H30-1 (2-0)final
Oranje-Rood H30-4 Son H30-1 (2-2)final
Basko H30-1 Geldrop H30-1 (3-1)final
Eindhoven H30-1 Horst H30-1 (0-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Horst H30-1 Oranje-Rood H30-4 (4-1)final
Son H30-1 Basko H30-1 (3-1)final
Eindhoven H30-1 Oranje-Rood H30-3 (0-4)final
Geldrop H30-1 Delta Venlo H30-1 (0-8)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Oranje-Rood H30-4 Eindhoven H30-1 (3-1)final
Delta Venlo H30-1 Son H30-1 (7-2)final
Oranje-Rood H30-3 Geldrop H30-1 (7-2)final
Basko H30-1 Horst H30-1 (1-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Horst H30-1 Delta Venlo H30-1 (1-4)final
Oranje-Rood H30-4 Oranje-Rood H30-3 (1-4)final
Son H30-1 Geldrop H30-1 (2-2)final
Eindhoven H30-1 Basko H30-1 (2-5)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Delta Venlo H30-1 Eindhoven H30-1 (5-0)final
Geldrop H30-1 Horst H30-1 (0-2)final
Son H30-1 Oranje-Rood H30-3 (0-3)final
Basko H30-1 Oranje-Rood H30-4 (1-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Horst H30-1 Son H30-1 (6-2)final
Eindhoven H30-1 Geldrop H30-1 (1-1)final
Oranje-Rood H30-4 Delta Venlo H30-1 (0-5)final
Oranje-Rood H30-3 Basko H30-1 (6-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood H30-4 Geldrop H30-1 (1-1)final
Eindhoven H30-1 Son H30-1 (1-3)final
Basko H30-1 Delta Venlo H30-1 (1-3)final
Oranje-Rood H30-3 Horst H30-1 (4-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Horst H30-1 Eindhoven H30-1 (4-2)final
Delta Venlo H30-1 Oranje-Rood H30-3 (2-3)final
Geldrop H30-1 Basko H30-1 (3-2)final
Son H30-1 Oranje-Rood H30-4 (4-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood H30-3 Eindhoven H30-1 (8-0)final
Delta Venlo H30-1 Geldrop H30-1 (6-1)final
Oranje-Rood H30-4 Horst H30-1 (2-1)final
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Basko H30-1 Son H30-1 (1-2)final