Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg

D30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Margriet Croon
Aanvoerder Heidi van Leuven
Aanvoerder Jacqueline van der Rijt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oranje-Rood D30-1 Weert D30-1 10:15
Helmond D30-2 Best D30-2 10:30
Geldrop D30-1 Nuenen D30-1 11:45
Delta Venlo D30-2 Concordia D30-1 12:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Weert D30-1 10 27 9 0 1
2 Nuenen D30-1 10 24 8 0 2
3 Geldrop D30-1 10 16 5 1 4
4 Helmond D30-2 10 15 5 0 5
5 Oranje-Rood D30-1 10 12 4 0 6
6 Delta Venlo D30-2 10 10 3 1 6
7 Best D30-2 10 9 3 0 7
8 Concordia D30-1 10 6 2 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Nuenen D30-1 11:45 thuis - Veld 2
10 mrt R.H.C. Concordia D30-1 11:00 uit
17 mrt HV Weert D30-1 10:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld
24 mrt HC Helmond D30-2 10:00 uit
7 apr HC Oranje Rood D30-1 10:15 uit
14 apr HC Delta Venlo D30-2 11:45 thuis - Altrimex veld
21 apr MHC Best D30-2 11:45 thuis - Veld 2
26 mei Nuenen D30-1 n.n.b uit
2 jun R.H.C. Concordia D30-1 10:45 thuis - Veld 2
9 jun HV Weert D30-1 10:00 uit
16 jun HC Helmond D30-2 12:45 thuis - Van Stratum Elektrotechniek veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Weert D30-1 Concordia D30-1 (10-0)final
Helmond D30-2 Nuenen D30-1 (2-3)scheduled
Delta Venlo D30-2 Best D30-2 (2-0)final
Oranje-Rood D30-1 Geldrop D30-1 (1-3)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Concordia D30-1 Helmond D30-2 (2-3)final
Nuenen D30-1 Oranje-Rood D30-1 (0-4)scheduled
Geldrop D30-1 Delta Venlo D30-2 (2-0)final
Best D30-2 Weert D30-1 (0-12)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Helmond D30-2 Weert D30-1 (1-3)final
Oranje-Rood D30-1 Concordia D30-1 (2-0)final
Geldrop D30-1 Best D30-2 (5-1)final
Delta Venlo D30-2 Nuenen D30-1 (0-4)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Best D30-2 Helmond D30-2 (3-2)final
Weert D30-1 Oranje-Rood D30-1 (5-0)final
Nuenen D30-1 Geldrop D30-1 (2-0)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Oranje-Rood D30-1 Helmond D30-2 (1-3)final
Geldrop D30-1 Concordia D30-1 (3-6)final
Delta Venlo D30-2 Weert D30-1 (1-2)final
Nuenen D30-1 Best D30-2 (4-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Concordia D30-1 Delta Venlo D30-2 (1-7)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oranje-Rood D30-1 Best D30-2 (1-0)final
Weert D30-1 Geldrop D30-1 (2-0)final
Helmond D30-2 Delta Venlo D30-2 (6-0)final
Concordia D30-1 Nuenen D30-1 (0-4)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Geldrop D30-1 Helmond D30-2 (1-3)final
Delta Venlo D30-2 Oranje-Rood D30-1 (2-1)final
Nuenen D30-1 Weert D30-1 (5-3)scheduled
Best D30-2 Concordia D30-1 (3-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Geldrop D30-1 Oranje-Rood D30-1 (4-1)final
Nuenen D30-1 Helmond D30-2 (6-3)scheduled
Concordia D30-1 Weert D30-1 (1-4)final
Best D30-2 Delta Venlo D30-2 (5-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood D30-1 Nuenen D30-1 (3-1)final
Weert D30-1 Best D30-2 (7-4)final
Helmond D30-2 Concordia D30-1 (10-1)final
Delta Venlo D30-2 Geldrop D30-1 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Best D30-2 Geldrop D30-1 (0-5)final
Concordia D30-1 Oranje-Rood D30-1 (8-0)final
Weert D30-1 Helmond D30-2 (4-1)final
Nuenen D30-1 Delta Venlo D30-2 (4-2)scheduled