Website HS 1.jpg Website HS 10.jpg Website HS 15.jpg Website HS 2.jpg Website HS 3.jpg Website HS 5.jpg Website HS 8.jpg
Dit schema loopt van 5-9-2022 t/m 21-10-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JO12-2 (JD2) Arlette Scheepers V 2 - CD
17:30 - 19:00 JO14-2 (JC2) Margriet Croon V 1 - AB
17:30 - 19:00 MO12-2 (MD2) Fleur van de Kimmenade
Laurentien van den Akker
V 1 - CD
17:30 - 19:00 MO16-5 (MB5) Jaap Willem van Gastel V 2 - AB
18:00 - 20:00 Inhaal-Oefenwedstrijden Trainingsgroep V 4 voor inhaalwedstrijden jeugd
18:30 - 20:00 Hockeyschool - oudere groep Arlette Scheepers V 2 - CD Oudere groep hockeyschool
19:00 - 20:30 JO18-2 (JA2) Jorgen van der Veen V 3 - CD
19:00 - 20:30 MO16-2 (MB2) Margriet Croon V 1 - AB
19:00 - 20:30 MO18-2 (MA2) Jacqueline van der Rijt V 1 - CD
19:00 - 20:30 MO18-3 (MA3) Jaap Willem van Gastel V 2 - AB
20:00 - 23:00 Inhaal-Oefenwedstrijden Trainingsgroep V 4 voor inhaalwedstrijden senioren
20:00 - 21:30 MO18-4 (MA4) Jeroen van Gastel V 3 - AB
20:30 - 22:30 DO25-4 V 1 - CD
20:30 - 22:00 HO25-1 V 2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JO12-1 (JD1) Joost Bornebroek
Floor Dumoulin
V 2 - AB
17:00 - 18:30 MO12-1 (MD1) Angelique Leijten
Bart Kunnen
Bart van Lent
V 1 - CD
17:00 - 18:30 MO12-3 (MD3) Arlette Scheepers V 4 - CD
17:00 - 18:30 MO12-4 (MD4) Elvy Engelen
Noortje Voets
V 4 - AB
17:00 - 18:30 MO14-1 (MC1) Floor Brekelmans
Sienna Amalo
V 1 - AB
17:00 - 18:30 MO14-4 (MC4) Margriet Croon V 2 - CD
18:30 - 20:00 JO14-1 (JC1) Bart van Lent
Bart Kunnen
V 4 - AB
18:30 - 20:00 JO16-1 (JB1) Heren 1 . V 1 - CD
18:30 - 20:00 JO18-1 (JA1) Jelmer Sijpkes
Meike van Stratum
V 1 - AB
18:30 - 20:00 MO14-2 (MC2) Arlette Scheepers V 4 - CD
18:30 - 20:00 MO16-1 (MB1) Aimée Staudt
Marte van der Weegen
V 2 - CD
18:30 - 20:00 MO16-3 (MB3) V 3 - CD Floris van Eenenamen
18:30 - 20:00 MO16-4 (MB4) Margriet Croon V 3 - AB
18:30 - 20:00 MO18-1 (MA1) Yara Amalo
Lizet Genefaas
V 2 - AB
20:00 - 22:00 D1 Filip Beekmeijer
Maarten Krepel
V 4
20:00 - 22:00 D30-1 Margriet Croon V 2 - AB
20:00 - 22:00 DO25-1 V 2 - CD
20:00 - 22:00 DO25-5 V 3 - AB
20:00 - 22:00 H1 V 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JO8-(JF)1 Margriet Croon
Arlette Scheepers
V 1 - C
16:00 - 17:00 MO8-(MF)1 Margriet Croon
Arlette Scheepers
V 1 - A
16:00 - 17:00 MO8-(MF)2 Margriet Croon
Arlette Scheepers
V 1 - B
17:00 - 22:00 Keepersschool Geldrop Trainingsgroep V 2
17:00 - 18:00 JO9-(J6E)1 Arlette Scheepers
Margriet Croon
V 4 - B
17:00 - 18:00 JO9-(J6E)2 Arlette Scheepers
Margriet Croon
V 4 - A
17:00 - 18:00 MO9-(M6E)1 Arlette Scheepers
Margriet Croon
V 1 - B
17:00 - 18:00 MO9-(M6E)2 Arlette Scheepers
Margriet Croon
V 1 - C
17:00 - 18:00 MO9-(M6E)3 Arlette Scheepers
Margriet Croon
V 1 - D
18:00 - 19:00 JO10-(J8E)1 Arlette Scheepers
Margriet Croon
V 4 - B
18:00 - 19:00 MO10-(M8E)1 Arlette Scheepers
Margriet Croon
V 4 - A
18:00 - 19:00 MO10-(M8E)2 Arlette Scheepers
Margriet Croon
V 1 - A
18:00 - 19:00 MO10-(M8E)3 Arlette Scheepers
Margriet Croon
V 1 - B
19:00 - 20:30 JO18-2 (JA2) Jorgen van der Veen V 1 - CD
19:00 - 20:30 MO14-3 (MC3) Arlette Scheepers V 1 - AB
19:00 - 20:30 MO16-2 (MB2) Margriet Croon V 4 - AB
19:00 - 20:30 MO18-2 (MA2) Jacqueline van der Rijt V 4 - CD
19:30 - 21:00 DO25-2 V 3 - CD
20:30 - 22:30 D3 V 1 - CD
20:30 - 22:30 D4 V 4 - AB
20:30 - 22:30 H30-1 V 1 - AB
20:30 - 22:00 HO25-2 V 4 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JO12-1 (JD1) Joost Bornebroek
Floor Dumoulin
V 1 - AB
17:00 - 18:30 JO12-2 (JD2) Arlette Scheepers V 4 - CD
17:00 - 18:30 JO16-1 (JB1) Meike van Stratum V 1 - CD
17:00 - 18:30 MO12-3 (MD3) Felix van den Heuvel
Jochem van Eenennaam
V 2 - CD
17:00 - 18:30 MO16-5 (MB5) Jaap Willem van Gastel V 4 - AB
18:30 - 20:00 JO14-1 (JC1) Bart van Lent
Bart Kunnen
V 1 - AB
18:30 - 20:00 JO18-1 (JA1) Jelmer Sijpkes
Meike van Stratum
V 1 - CD
18:30 - 20:00 MO14-4 (MC4) Arlette Scheepers V 4 - CD
18:30 - 20:00 MO18-5 (MA5) Jaap Willem van Gastel V 4 - AB
19:00 - 20:30 MO14-2 (MC2) Henk van der Wal
Pascal Coenen
V 2 - CD
19:00 - 20:30 MO16-4 (MB4) Koen van den Hurk
Onno Köllner
V 2 - AB
20:00 - 22:30 H1 V 1
20:00 - 22:00 H45-1 V 4
20:00 - 22:00 H45-2 V 4
20:00 - 22:00 TRIM V 4
20:30 - 22:00 D2 V 2 - CD
20:30 - 22:00 H2 V 3 - AB
20:30 - 22:00 H4 V 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JO9-(J6E)1 Pien Hoogers V 2 - A
16:00 - 17:00 JO9-(J6E)2 Pien Hoogers V 2 - B
16:00 - 17:00 MO9-(M6E)1 Pien Hoogers V 1 - A
16:00 - 17:00 MO9-(M6E)2 Pien Hoogers V 1 - B
16:00 - 17:00 MO9-(M6E)3 Pien Hoogers V 1 - C
17:00 - 18:00 JO10-(J8E)1 Pien Hoogers V 1 - D
17:00 - 18:00 MO10-(M8E)1 Pien Hoogers V 1 - A
17:00 - 18:00 MO10-(M8E)2 Pien Hoogers V 1 - B
17:00 - 18:00 MO10-(M8E)3 Pien Hoogers V 1 - C
17:30 - 19:00 JO14-2 (JC2) Mack Sheridan
Thomas Kosters
V 2 - AB
17:30 - 19:00 MO12-4 (MD4) Elvy Engelen
Noortje Voets
V 2 - CD
17:30 - 19:00 MO14-3 (MC3) Sander Coevert V 3 - AB
18:00 - 19:30 MO12-1 (MD1) Angelique Leijten V 4 - AB Techniek training: Pien Hoogers
18:00 - 19:30 MO12-2 (MD2) Fleur van de Kimmenade
Laurentien van den Akker
V 4 - CD Techniek training: Pien Hoogers
19:00 - 20:30 MO14-1 (MC1) Floor Brekelmans
Sienna Amalo
V 2 - AB
19:00 - 20:30 MO16-1 (MB1) Aimée Staudt
Marte van der Weegen
V 1 - CD
19:00 - 20:30 MO16-3 (MB3) Daphne Hebels
Fleur van den Berg
Maud Delen
Nienke van de Kimmenade
V 2 - CD Roulatie trainer vanuit Dames 1
19:00 - 20:30 MO18-1 (MA1) Yara Amalo V 1 - AB
19:30 - 21:00 DO25-4 V 4 - CD
20:30 - 23:00 D1 Filip Beekmeijer
Maarten Krepel
V 1
20:30 - 22:00 DO25-3 V 4 - AB
20:30 - 22:00 H3 V 2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 Funkey Meike van Stratum
Yara Amalo
V 3
09:30 - 10:30 Hockeyschool - jongere groep Meike van Stratum
Yara Amalo
V 3
Lid worden

Sponsoren

Social media

Download onze app

Agenda

Nog geen agenda punten.